WARSZTATY ONLINE - DROGA DO TWOJEGO IDEALNEGO WIZERUNKU

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

DROGA DO TWOJEGO IDEALNEGO WIZERUNKU

 

Budowanie wizerunku to proces, który wymaga pracy nie tylko zewnętrznej, ale również wewnętrznej. Najważniejszym jego elementem nie są eleganckie garnitury czy szpilki a zgodność ze swoimi wartościami.

Pracujesz nad nim świadomie czy "tworzysz" go po omacku, nie wiedząc jaką drogę wybrać? Warsztaty, które przygotowałam dla Ciebie pozwolą Ci odkryć siebie i zbudować swój wizerunek.

WARSZTATY 06.03.20 

[16:00- 20:00 - online] 

Dla kogo są warsztaty?
Dla kobiet, które potrzebują inspiracji do pracy nad swoim wizerunkiem.
Dla kobiet, które chciałby stworzyć spójny wizerunek. 
Dla kobiet, które chcą uczyć się od eksperta z zakresu budowania wizerunku.
Dla kobiet, które są gotowe na ciężką pracę zarówno ze swoją garderobą jak i ze swoimi przekonaniami. 

Co będziemy robić na warsztatach?
Małgo przekaże swoją wiedzę w formie wykładu teoretycznego.
Podzielimy się na grupy i będziemy pracować nad konkretnymi zadaniami.
Przeanalizujemy zrobione zadania pod czujnym okiem Małgo.
Zbudujemy personalizowany moodboard, czyli tablicę inspiracji dla Twojego nowego wizerunku.

Chcesz wiedzieć więcej? 
Spotykamy się na platformie zoom, link do spotkania otrzymasz mailem. 
Spędzisz 4 godziny w towarzystwie fantastycznych kobiet, które tak jak Ty chcą odkryć siebie. Po warsztatach otrzymasz certyfikat, w podziękowaniu za Twoją pracę i zaangażowanie. 

Przeczytaj dodatkowy opis poniżej. 

Kod produktu: 907

Opis

Kto poprowadzi warsztaty?

Małgo Kotlonek, dyrektor artystyczna marki GOSHICO. Moje 20-letnie doświadczenie zawodowe pozwala mi podzielić się z Tobą wiedzą, która będzie dla Ciebie pomocna w budowaniu Twojego wizerunku. Moja życiową misją jest upiększanie świata kobiet zewnętrznie i wewnętrznie
Tworząc autorskie szkolenie w 2020 roku z budowania wizerunku,wiedziałam, że projekt który stworzyłam będzie wartościowy. Od 2006 roku tworzę wizerunek marki GOSHICO, swój, ale również wielu innych marek i klientów indywidualnych, z którymi współpracuję. Pracowałam z Kamilą Rowińską, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Magdalena Schejbal, Basia Kurdej-Szatan, Roche Polska Sp. z o.o., Fundacja Kobieta Niezależna, a efekty mojej pracy można było podziwiać w takich magazynach jak: Twój Styl, ELLE, Glamour, COSMOPOLITAN, VIVA! czy Harper's Bazaar.

Co mówią o pracy z Małgo klientki z ostatniej edycji szkolenia “Zbuduj wizerunek z Małgo Kotlonek”?

“Uważam, że jest to jedno ze szkoleń, które obowiązkowo powinna przejść każda kobieta. Do tego jest ono uniwersalne bez względu na to jaką rolę w życiu w danej chwili zajmujemy. Pozwala nabrać dystansu i popatrzeć na siebie z boku i odpowiada na pytanie "jak postrzegają mnie inni?", ale tak naprawdę "jak ja postrzegam siebie i jak chcę widzieć swoje odbicie w oczach innych osób". Bardzo budujące, świetnie merytorycznie, cudowni goście. Prowadząca szkolenie wykazała się nie tylko ogromną wiedzą merytoryczną, ale także ogromną empatią. Na szkoleniu poruszane są tematy, które powodują wzruszenie, ale również ogromną radość. Po szkoleniu czuję się ogromną satysfakcję, ale też smutek, że to już koniec. Osobiście czuję się jak motyl, który wyszedł z kokonu i leci w świat! Dziękuję!” - Izabela

“Dzięki szkoleniu "ZBUDUJ WIZERUNEK Z MAŁGO KOTLONEK" z pewnością można odrodzić się na nowo. W pracy nad sobą, swoim ciałem i garderobą zmieniamy swój wizerunek na wielu płaszczyznach. Jest to podstawa do tego, aby pokochać siebie, stać się odważniejszą oraz zacząć osiągać jeszcze większe sukcesy.” - Hania

 Masz jeszcze jakieś wątpliwości czy warto?

  • Masz niepowtarzalną okazję pracować z profesjonalistką z ogromnym doświadczeniem!
  • 4 godzina konsultacja z Małgo to koszt 1000 zł, a Ty inwestujesz tylko 149 zł! 
  • Tworzenie wizerunku to proces, który nie jest łatwy i często potrzebna jest dodatkowa motywacja. A kto lepiej nie motywuje niż osoby, które właśnie przerabiają ten sam proces co Ty? 

Poza wzajemną motywacją otrzymasz bezcenną wiedzę i doświadczenie w kreowaniu wizerunku, które przez lata buduje Małgo Kotlonek!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium