MISJA

Czy w czasie fast fashion i wielkich korporacji modowych jest jeszcze miejsce na lokalne manufaktury i artystów-rzemieślników, którzy z sercem podchodzą do wykonania każdego produktu? Wierzymy, że tak. Dlatego od lat tworzymy GOSHICO, projektujemy i szyjemy torebki, które same chciałybyśmy nosić.

Wszystkie, nawet te najbardziej szalone projekty Małgo, szyte są w naszej polskiej manufakturze. Dzięki temu omijamy długi łańcuch dostaw i nie szyjemy więcej niż jesteśmy w stanie sprzedać. Gdy widzimy, że coś bardziej się Wam podoba - doszywamy więcej egzemplarzy danego modelu. W przeciwieństwie do korporacji modowych, nie mamy wielkich magazynów, w których zalegają tysiące niesprzedających się ubrań.

Wielkie marki modowe wyprzedają swoje kolekcje, bo produkują więcej niż mogą faktycznie sprzedać. To, co zbyt długo zalega w ich magazynach, zostaje zniszczone. Nieetyczne praktyki takie jak palenie niesprzedanych ubrań, prowadzą do coraz większej dewastacji naszej planety. Każdego roku przemysł tekstylny produkuje więcej dwutlenku węgla niż całe lotnictwo cywilne. Nie chcemy uczestniczyć w tym procesie, dlatego stawiamy na slow fashion: ręczną produkcję, wysoką jakość, maksymalne wykorzystywanie materiałów, którymi dysponujemy i naprawianie.

Jesteśmy marką slow fashion. Dążymy do tego, by realizować cele zrównoważonej produkcji. Ze skrawków materiałów, które zostają nam po wykrojeniu torebek, szyjemy mniejsze akcesoria: portfele i paski do torebek. Zamiast wyrzucać, naprawiamy.  Nie wyprzedajemy naszych kolekcji, ponieważ naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości torebek i akcesoriów, które produkujemy w ilościach jakie możemy sprzedać.

 Jeśli cenisz sobie wysoką jakość produktów i chcesz cieszyć się nim dłużej niż przez jeden sezon, jesteś w dobrym miejscu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl