#kobietaGOSHICO - Justyna Pytko 0
#kobietaGOSHICO - Justyna Pytko

Projekt #kobietaGOSHICO powstał w mojej głowie już dawno. Teraz przyszedł czas na jego realizację! 

Moją misją jest wspierać kobiety i sprawiać, aby poczuły się wyjątkowo. Chcę wyróżniać kobiety GOSHICO, dać im coś co sprawi, że poczują się wyjątkowe, ważne! 

Dziś mam przyjemność przedstawić Ci bliżej jedną z pierwszych #kobietGOSHICO - Justynę Pytko, znaną również jako Projektantka Kariery.

 Justyna Pytko to twórczyni konceptu lukratywnej pracy, mentorka Fundacji Kobieta Niezależna, autorka kursu online  “Zaplanuj i zarządzaj świadomie swoją karierą” i podcastu “Porozmawiajmy o Twojej pracy”. 

Pomaga osobom niezadowolonym z obecnych warunków pracy zaplanować proces zmiany. Wspiera - zarówno kobiety jak i mężczyzn – w świadomym budowaniu kariery, w zrozumieniu mechanizmów współczesnego rynku pracy, odkrywaniu swoich talentów,  budowaniu marki osobistej i poszukiwaniu lepszej pracy.

Ma indywidualne i holistyczne podejście do procesu projektowania kariery. W swojej pracy łączy doradztwo, mentoring i coaching.  

 

Justyna Pytko o GOSHICO

GOSHICO poznałam podczas flagowego wydarzenia Kobieta Niezależna. Moją uwagę przykuło oryginalne stoisko z wyjątkowymi torebkami. Do dziś, z uśmiechem na ustach wspominam owocną rozmowę z Małgo, która po kilku latach zmieniła się w lukratywną współpracę. Małgo to niesamowita, kreatywna, przedsiębiorcza, świadoma kobieta z głową pełną pomysłów od której mogę uczyć się w jaki sposób wykorzystywać swój potencjał i zbudować wizerunek w zgodzie z sobą. 

Jestem kobietą GOSHICO. Kobieta GOSHICO ma adekwatne poczucie własnej wartości. Kobieta GOSHICO uwielbia się uczyć i poznawać świat. Kobieta GOSHICO jest świadoma swoich kompetencji, pracuje w oparciu o swoje mocne strony, wykorzystuje w pełni swój potencjał, czuje radość i otrzymuje satysfakcjonujące wynagrodzenie. Kobieta GOSHICO patrzy na świat przez różowe okulary, ma głowę w chmurach jednocześnie twardo stąpając po ziemi. Kobieta GOSHICO odważnie sięga po swoje marzenia.  

Torebka to nie tylko część garderoby a przyjazny element który pozwala mi czuć się bezpieczniej w czasie podróży. 

Mój ulubiony model torebki GOSHICO to podkowa i limonkowa nerka. Lubię się wyróżniać. Cenię wygodę, lekkość, elastyczność i oryginalność. Czarna podkowa i limonkowa nerka pasują do wszystkiego! Do mojego charakteru i dynamicznego trybu życia. Potrafią dopasować się do okoliczności. Są zgrabne a jednocześnie mega pojemne. Podróżując mogę czuć się bezpiecznie mając z sobą najważniejsze akcesoria.

W torebce zawsze mam telefon, słuchawki, power bank, notes, długopis i małe kolorowe karteczki. Lubię się uczyć i poznawać świat. Często zdarza się, że w czasie podróży towarzyszą mi kreatywność i twórczość. Lubię zapisywać swoje myśli na papierze zamiast w smartfonie. Słuchawki, powerbank i telefon muszą być ponieważ jestem melomanką i nie wyobrażam sobie miejskich wojaży bez muzyki. Dodatkowo jestem duszą towarzystwa i czuję się dobrze kiedy mogę być w kontakcie z ludźmi niezależnie od tego w którym miejscu na ziemi jestem.

Dzięki Małgo Kotlonek odkryłam, że wizerunek to nie tylko to co widzą oczy lecz to co nosimy w sercu i mamy w sobie. Nauczyłam się również, że elegancja tkwi w prostocie.

 

Justyna na zdjęciu ma nerkę GOSHCO o kodzie 5116 

 

***

Czy podobnie, jak Justyna, postrzegasz kobietę GOSHICO?

Daj znać w komentarzu.

 

Pozdrawiam
Małgo Kotlonek

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl