#kobietaGOSHICO Beata Broniszewska 0
#kobietaGOSHICO Beata Broniszewska

Witaj Królowo! 

Dziś mam przyjemność przedstawić Ci bliżej kolejną, cudowną kobietę, uczestniczkę projektu  #kobietyGOSHICO - Beatę Broniszewską.

Beata jest przede wszystkim Praktykiem, a także Terapeutką holistyczną, Terapeutką transpersonalną – kwantową, Dyplomowaną Terapeutką w terapii uzależnień, Instruktorką terapii z ciałem, Masażystką manualną punktów energetycznych, Access Bars, Metoda 2/P, Reiki.  Jest Certyfikowanym mediatorem, Certyfikowaną instruktorką Aerial Joga, Certyfikowaną naturopatą, Certyfikowaną Doula.

Zapraszam Cię do przeczytania wywiadu, gdzie rozmawiam z Beatą jak w jej oczach wygląda #kobietaGoshico.

 

 

Beata Broniszewska o GOSHICO

 

Od 21 lat (zaczęłam w 2000 r.) pracuję z ludźmi, a od 13 lat jestem aktywna jako Terapeutka. Pracuje z ciałem poprzez masaże aktywujące synchronizację energetyczną w ciałach subtelnych. Zdejmuję i rozprężam blokady zapisane w ciele fizycznym i energetycznym. Prowadzę tematyczne Warsztaty Rozwojowe i Terapeutyczne.

Wiele lat temu postanowiłam najpierw przejść swoją terapię – była to podróż dzięki, której teraz mogę skutecznie i z szacunkiem pracować z moimi klientami.

Uważam się za osobę odważną, pełną szacunku i uważności – tym jaka jestem teraz mogę cieszyć się, ponieważ z pokorą WYPRACOWAŁAM ten stan.

Kim Jestem - Jestem Człowiekiem, Jestem Kobietą - Mentorką, która przekazuje, jak wyjść ze schematów rodowych, jak sięgać po więcej i stawać do swojej Mocy Kobiecej, w integracji Swoich Zasobów i odnajdywaniu i korzystaniu z talentów. Prowadzę Warsztaty Tematyczne. To pasjonujące pracować z całym wachlarzem Kobiecości, bo Kobiecość jest Życiodajna, Twórcza i Piękna. Przypominam o tym, co Kobiety pokoleniowo zapomniały lub kazano, by to wyparły.

Jestem mamą dorosłej, 28 letniej córki. Żyje Własnym Życiem w relacji partnerskiej, która została przepracowana i jest Wspaniała, Wspierająca i Rozwijająca w Szacunku i Uznaniu do siebie i do wartości Życiowych. Sięgam po więcej i lubię doświadczać. Ostatnio spełniłam swoje pragnienie i zrobiłam kurs Aerial Joga. Praktykowałam Jogę, ale dopiero Joga Latająca jest mega doświadczeniem, więc zrobiłam kurs instruktorski - Oto moja ostatnia radość.

 

Kim jestem i jak poznałam „GOSHICO” …

Jestem Kobietą, Istotą, która zawsze zadawała wiele pytań do Świata, żeby cały Wszechświat to usłyszał i dał odpowiedź. Dziś się dostrajam do odpowiedzi. Jestem Twórczynią Świata i Życia w Lekkości i Radości, w Szacunku do Siebie i Świata w prowadzeniu poprzez Moje Talenty, które Kocham…

Strateg,  Bliskość,  Współzależność,  Maksymalista,  Aktywator.

Poznałam Małgo, bo ludzie spotykają się na pewnych etapach swojego życia i drogi, którą podążają. Jestem w przekonaniu i wierzę, że spotykamy takie osoby, które na dany czas są nam potrzebne.

Małgo pojawiła się na moich Autorskich Warsztatach, które prowadzę, i których jestem autorką. „GOSHICO” jako firma jest stworzona przez Małgo, kobietę Twórczą i z Wizją. Kobiety w Polsce, te które idą bo sukces, posiadają silny pierwiastek spełniania się i odwagę radowania się tym stanem. Kobiety Sukcesu pokazują innym Kobietom, że to możliwa i dobra droga. Taka właśnie jest Małgo - widzę to, i widzę jej dokonania, które są rozpoznawalne poprzez jej autorskie produkty na naszym rynku.

Jak już się poznałyśmy i poczułyśmy, to chętnie wzięłam udział w jej autorskim projekcie „Kobieta GOSHICO”. Sprawiło mi to dużo radości, a radować się lubię bardzo. Poczułam Wsparcie, Zaangażowanie, Profesjonalizm, a to cenię sobie bardzo.

 

Jestem kobietą „GOSHICO”, a „Kobieta GOSHICO” … Jest odważna. Jest uważna. Jest podróżniczką Dobrego Życia. Jest źródłem Pulsującego Życia.

 

Torebka to … Wsparcie Świata Kobiety, Wygodna, Uzupełniająca, Ekspozycja potrzeb kobiety, Niekiedy ekstrawagancją, Tonacją jej Jestestwa.

 

Mój ulubiony model torebki „GOSHICO” to …

Elegancka listonoszka, która jest wygodna miękka w subtelnym pudrowyM beżu. Wspaniale mi się patrzy na logo „GOSHICO” - kwiat, który może być pierścionkiem. Osobiście lubię plecaczki, bo dają Wolność i Ruch.

Moje typy torebek „GOSHICO”: skórzany kuferek w kolorze limonki, mini torebka Flipperka w kolorze niebieskim, kuferek Flowerbag w kolorze nude oraz akcesoria: haftowana broszka muchomoretui na laptopa etno, skórzany brelok w kolorze czarnym.

 

W torebce zawsze mam … Pieniądze, Scyzoryk, Miniaturki perfum, Olejek herbaciany, Gumki do włosów, Długopis, Lusterko

 

Dzięki Małgo Kotlonek odkryłam, że … Wizerunek i Twórczość, są spójne z Moimi Wartościami i Przekazem, który kieruję do Kobiet. Małgo stworzyła wspaniały projekt „Master Class - Zbuduj Wizerunek”

 

***

A jak Ty, Królowo, postrzegasz kobietę GOSHICO?

Daj znać w komentarzu.

 

Pozdrawiam,
Małgo Kotlonek

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl