Renowacja torebki

Czy wiedziałaś, że możesz naprawić u nas swoją torebkę GOSHICO?

Jeśli przetarł Ci się pasek, lub korpus wymaga wymiany to możesz skorzystać z naszego serwisu. Ulepsz swoją torebkę i ciesz się nią przez kolejne kilka lat! Cieszmy się, że wspierasz lokalne marki i stawiasz na jakość, a nie na ilość! Dlatego wychodzimy Tobie na przeciw i umożliwiamy dokonanie naprawy/zmiany wyglądu torebki w naszej szwalni.

Każda usługa renowacji wyceniana jest indywidualnie w zależności od rodzaju użytego materiału i ilości pracy. Poniżej podajemy przykłady tych usług o które najczęściej pytały klientki:

- wymiana pikowanego spodu torebki  80 zł - 140 zł
- wymiana rączek skórzanych  80 zł - 110 zł
- wymiana rączek materiałowych  40 zł - 80 zł
- wymiana karczka w torebkach z kolekcji Flowerbag 60 zł - 100 zł

Do każdej ceny należy doliczyć koszty transportu. Jeżeli masz takie życzenie to wyślemy naszego po odbiór paczki, zaznacz to w formularzu renowacji.

Od czego zacząć?

  1. Wyślij do nas zdjęcie produktu wraz z informacją co chciałabyś wymienić na adres zamowienia@goshico.com.
  2. W mailu zwrotnym wycenimy usługę renowacji, napiszemy jakie materiały / skóry możemy zaproponować w tym momencie i w jakim terminie planujemy wykonać usługę. 
  3. Przy wycenie do kwoty usługi renowacji w osobnej pozycji podamy koszt transportu 15 zł (wysyłka po realizacji usługi)  lub 30 zł (odbiór od Klienta i wysyłka po realizacji usługi).
  4. Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących wymiany, wypełnij formularz i odeślij go do nas wraz z potwierdzeniem przelewu. Nie musisz go drukować, wystarczy nam forma elektroniczna.
  5. Odeślij do nas produkt na adres podany w formularzu lub podaj w nim datę odbioru paczki, jeśli chcesz skorzystać z naszego kuriera.
  6. Po otrzymaniu paczki potwierdzimy jej odbiór i termin realizacji zlecenia.
  7. Gotowy produkt odeślemy do Ciebie na adres wskazany w formularzu.
  8. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz się z nami podzielić swoją opinią na temat wykonanej usługi i prześlesz ją na adres zamowienia@goshico.com . 

TU POBIERZ FORMULARZ RENOWACJI 

Goshico renowacja torebek 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium