Bon prezentowy 200 zł

Dostępność: produkt dostępny
Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Bon prezentowy o wartości 200 zł. Bon zapakowany jest w opalizującą kopertę. Kwotowe bony prezentowe na dodatki i akcesoria dostępne w ofercie GOSHICO, to idealny sposób na sprawienie bliskiej osobie radości, gdy nie masz pewności co do wyboru konkretnej torebki. Bony można realizować w ciągu 3 miesięcy od daty wystawienia. Zapoznaj się z warunkami wykorzystania Bonu w opisie poniżej. 

Kod produktu: 1KAT00089

Opis

Bon prezentowy o wartości 200 zł. Bon zapakowany jest w opalizującą kopertę. Kwotowe bony prezentowe na dodatki i akcesoria dostępne w ofercie GOSHICO, to idealny sposób na sprawienie bliskiej osobie radości, gdy nie masz pewności co do wyboru konkretnej torebki. Bony można realizować w ciągu 3 miesięcy od daty wystawienia. 


 


1. „Bon Prezentowy GOSHICO” emitowane są w nominałach 70 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł.


2. W celu zrealizowania „Bonu Prezentowego GOSHICO” w sklepie internetowym należy podać jego KOD w polu Kod rabatowy.


3. Bon może zostać zrealizowany w sklepie internetowym pod adresem www.sklep-goshico.com poprzez wydanie w zamian za Bon Prezentowy towarów, znajdujących się w chwili realizacji prezentu w sklepie, za aktualna cenę brutto tych towarów, przy czym:


a) GOSHICO Małgorzata Kotlonek nie jest zobowiązana do zwrotu na rzecz osoby realizującej Bon Prezentowy, ani nabywcy tego prezentu jakichkolwiek kwot z tytułu różnicy pomiędzy ceną brutto wydawanych towarów oraz wartością nominalną Bonu Prezentowego GOSHICO,


b) jeżeli cena brutto wydawanych towarów jest wyższa, niż wartość nominalna Bonu osoba realizująca prezent ma obowiązek uiścić różnicę gotówką lub w inny akceptowany w sklepie sposób.


4. „Bon Prezentowy GOSHICO” posiadają kody, naniesione na druku prezentu.


5. „Bon Prezentowy GOSHICO” stanowi w rozumieniu obowiązujących przepisów znak legitymacyjny, realizowany na warunkach wskazanych w regulaminie.


6. Aktywacja „Bonu Prezentowego GOSHICO” następuje po uiszczeniu wpłaty.


7. Zakup „Bonu Prezentowego GOSHICO” następuje po cenie nominalnej.


8. „Bony Prezentowe GOSHICO” emitowane są przez GOSHICO Małgorzata Kotlonek, 26-600 Radom ul. Wstępna 34/1 NIP 948-220-26-45.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium