Kobiety GOSHICO

Projekt #kobietaGOSHICO powstał w głowie dyrektor artystycznej Małgo Kotlonek. Jej misją jest wspieranie kobiet i sprawiać, aby poczuły się wyjątkowo. Miała jeden cel - wyróżnić kobiety GOSHICO, dać im coś co sprawi, że poczują się wyjątkowe, ważne! Przyszedł pomysł czas na realizację!
 
#kobietaGOSHICO jaka jest? To kobieta świadoma, odpowiedzialna, uśmiechnięta! Kobieta GOSHICO wybiera jakościowe torebki, akcesoria i stawia na wyjątkowość. Jeżeli poczułaś choć dwa stwierdzenia, które wymieniłam -to ten projekt jest dla CIEBIE!

Każda kobieta marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej, bo każda z nas chce poczuć się wyjątkowo! Sesja zdjęciowa jest świetnym narzędziem do osiągnięcia tego uczucia, a co powiesz jeżeli do sesji zdjęciowej otrzymasz od GOSHICO wymarzony model torebki? Flowerbag, Flipperka, Podkowa lub inna. Taka, która sprawi uśmiech na twojej twarzy!

SESJA zdjęciowa + Torebka GOSHICO = #kobietaGOSHICO
 
Spełnij swoje marzenia, poczuj się ważna i zaplanuj swoje szczęście!

Dołącz do #kobietaGOSHICO wypełniając formularz. Przeczytaj również regulamin projektu, abyś miała pewność, że dobrze się rozumiemy.

[FORMULARZ]
[REGULAMIN]


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium